محل تبلیغات شما

تا حالا هیچ وقت اینطوری از یه دبیر انتقاد نکرده بودیم ، امسال دبیر زیستمون عوض شد یه خانمی اومد که اولش فکر میکردیم خیلی خوبه ولی بعد دیدیم کاملا اشتباه فکر میکردیم ، جلسات اول که حین تدریس پرواااز کردن دو فصل رو سریع تموم کردن که من از فصل چهارم چیز زیادی نفهمیدم ، بعد تدریسشونم عجیب غریب بود خوب نمی تونستن به ما برسونن،خلاصه طاقته ما طاق شد یه روزی که ایشون تو مدرسه نبودن رفتیم مدیر صدا زدیم و هر چقدر می تونستیم ازشون انتقاد کردم ، مدیرمون هم روزی که دبیر زیستمون اومد ، همه حرفای ما رو بهشون گفت

خلاصه خانم اومد سر کلاسمون و گفت مثل اینکه بدون واسطه یسری انتقادایی رو کردید خوب بگید مشکل چیه؟؟

یکی از بچه ها برگشت گفت خلاصه کلام رو بگم ، ما هیییچی از شما نمی فهمیم

بچه ها هم یکی یکی همینا رو گفتن،SO گفت که من نمی خوام سر کلاس بشینم اگه اجازه بدید بریم بیرون زنگ شما ، خانم گفت نمیشه تو دانش آموز کلاسی ، باید سر کلاس باشی ، درس رو یاد بگیری. SO گفت من که چیزی از شما نمی فهمم پس برا چی باید سر کلاس باشم،این اولین باری بود که اینطوری رک و وحشتناک از یه معلم انتقاد می کردیم ، چیزی که برای من جالب بود رفتار خانم بود که نه سرمون داد زد نه عصبانی شد و نه هیچ برخورد بد دیگه ، فقط میگفتن بله درسته حق با شماست ، البته یه موقعی حس کردم که خیلی ناراحتن ولی نمی خوان بروز بدن ، نمی دونم رفتارمون درست بوده یا نه؟ یجورایی ما خودمون رو محق می دونستیم که همچین انتقادای کنیم اما با رفتاری که خانم در برابر انتقادای ما داشتن یکم اوضاع فر ق کرد و حتی یجاهایی پشیمون شدیم از حرفامون .

چیزی ندارم ، ولی حداقل سایه ای برایتان درست میکنم ...

باز این چه نوحه و چه عزا و چه ماتم است ؟!

می رم که ذهنیتم رو نسبت به یه شخص محترم عوض کنم :)

، ,رو ,نمی ,یه ,سر ,انتقاد ,سر کلاس ,از شما ,شد یه ,دبیر زیستمون ,فکر میکردیم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها